Szukasz materiałów niezbędnych do budowy? Zależy Ci na kupnie zgrzewanych krat, które będzie można użyć na zewnątrz i wewnątrz konstrukcji? Interesuje Cię kupno krat spawanych od polskiej firmy? Dumat zajmie się Twoim zamówieniem, wykorzystując swój profesjonalizm oraz doświadczenie.

Kraty zgrzewane – wiele funkcji, jakość i stabilność konstrukcji

Wytwarza się je z płaskowników nośnych oraz prętów poprzecznych wypełniających. Stalowych prętów nośnych nie nacina się, by połączyć je z tymi poprzecznymi. Czynność tą wykonuje się poprzez zgrzewanie oporowe wykonywane automatycznie. Polega ono na tym, że druty poprzeczne spawa się z prętami nośnymi. Pozwala to na uzyskanie stabilności zbudowanej konstrukcji. Jeśli kraty zgrzewane podda się ocynkowaniu, będą one odporne na różne czynniki, np. na korozję czy promieniowanie UV. Na życzenie klientów możemy stworzyć kraty spawane różnego kształtu. Pozwoli to korzystać z nich w różnych gałęziach przemysłu, a nawet w życiu codziennym. Zgrzewane kraty można wykorzystać przy budowie kładek, mostów, pomostów, zjazdów, najazdów, balustrad, platform, podestów, schodów i wielu innych.

Najwyższej jakości kraty zgrzewane

Dumat od lat zajmuje się produkcją różnych krat spawanych. Dostarczamy na rynek wielu sprawdzonych rozwiązań. W swojej ofercie posiadamy kraty zgrzewane z płaskownika. Dobieramy je w zależności od potrzeb klientów. Produkując materiały, korzystamy z doświadczenia oraz najnowszych technologii, dzięki czemu charakteryzują się one najwyższą jakością. Ogromną rolę w jakości odgrywa także wybór odpowiednich materiałów, z których tworzy się kraty spawane. Odpowiada on za ich trwałość, wytrzymałość oraz solidność wykonania. Pozwoli to na wykorzystanie krat nawet w najbardziej wymagających warunkach, a to za sprawą odporności na nieprzychylne czynniki atmosferyczne. Zgrzewane kraty można wykorzystać także przy budowie stropów, elementów małej architektury, czy też ogrodzeń. Zastosowanie ich jest więc bardzo szerokie i obejmuje przeróżne dziedziny przemysłu. Ceniąc sobie zadowolenie klientów kraty spawane, tworzymy z ogromną precyzją i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Kraty zgrzewane charakteryzują się tym, że można je w łatwy i szybki sposób zamontować, a później, jeśli zachodzi taka potrzeba, również zdemontować.

Inny rodzaj krat

Poza kratami zgrzewanymi wyróżniamy także kraty wciskane. Produkuje się je poprzez nacięcie płaskowników nośnych i wciśnięcie w nie prętów poprzecznych. Można je poddać ocynkowaniu, co uodparnia je na działanie czynników atmosferycznych. Posiadają one różne wymiary oraz kształty. Dostosowuje się je do potrzeb klientów. Kraty takie tworzą bardzo mocną i trwałą siatkę. W kratach wciskanych możemy dobrać sobie wielkość oczek. Możemy też z nich stworzyć kraty przeciwpoślizgowe, inaczej nazywane serratowanymi.

Firma Dumat dokłada wszelkich starań, aby realizowane zamówienia były zgodne z oczekiwaniami klientów. Dbamy o każdy szczegół produkowanych materiałów, korzystając z najnowszych technologii.

Kategorie: Narzędzia